خبر فوری برای افرادی که آیفون ۵ دارند

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که از آیفون ۵ استفاده می کنند و قصد تعویض آن را ندارید یا قصد خرید این گوشی را دارید هر چه سریع تر باید آن را به ios 10.3.4 به روز رسانی کنید. در غیر این صورت گوشی شما قابلیت های خود را از دست میدهد.

آیفون5

کسینوس-اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که از آیفون ۵ استفاده می کنند و قصد تعویض آن را ندارید یا قصد خرید این گوشی را دارید هر چه سریع تر باید آن را به ios 10.3.4 به روز رسانی کنید. در غیر این صورت گوشی شما قابلیت های خود را از دست میدهد.

اگر گوشی خود را به روز رسانی نکنید امکاناتی از قبیل App Store ، خدمات iCloud ، امکان ارسال و دریافت ایمیل و دسترسی به وب را از دست خواهید داد.

اپل اعلام کرده این مشکل مربوط به یک اشکال زمانی مربوط به GPS است که در نحوه ردیابی سرویس ها و زمان ها از سرویس های GPS تأثیر می گذارد که بیشتر تلفن های همراه مدرن برای این اخلال به مشکلی نخواهند افتاد ولی موبایل های قدیمی این مشکل را خواهند داشت.شاید به این دلیل باشد که سیستم سخت افزاری آن ها قدیمی شده باشد و نتوانند این قابلیت هارا ساپورت کنند.

برخی قابلیت ها که بعد از آپدیت به گوشی شما اضافه میشود:

  • لیست کامل بازی های PS5
  • جستجوی Google به روز می شود
  • اپل در حال راه اندازی AirPods جدید است

این مشکل سخت افزاری برای آیفون ۵ است و اپل هشدار های لازم را به کاربران داده تا اگر از این گوشی استفاده میکنند آن را هر چه سریع تر آپدیت کنند و جدید ترین نسخه آن را نصب کنند.

گوشی خود را به روز رسانی کنید

البته بروز رسانی به صورت خودکار انجام میشود اما گاهی باید به صورت دستی به آن اقدام کرد.

گاهی ما به روز رسانی هارا به تعویق می اندازیم که اشکالی هم ندارد و از قابلیت های امنیتی وسایر کاربرد های تلفن همراه چیزی کم نمیشود ولی بهتر است بگذارید به روز رسانی ها در زمان مشخص خود انجام شودند.

اگر به هر دلیلی نمیتوانید این بروزرسانی هارا انجام دهید بازهم فرصتی دارید تا تلفن همراه خود را با تمام قابلیت هایش داشته باشید، فقط باید به وسیله یک رایانه و تهیه یک نسخه پشتیبان تلفن همراه  خود را باز یابی کنید که دردسر های مختص خود را دارد پس اگر نمیخواهید به این دردسر ها دچار شوید و گوشی شما قابلیت هایش را از دست ندهد هر چه سریع تر گوشی خود را به روزرسانی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *