واتساپ بالاخره به آیپد و مک خواهد امد

واتساپ در حال برنامه‌ریزی برای ورود به دنیای آیپد و مک است ،این طرح بخشی از یک پروژه است که به شما اجازه می‌دهد با یک بار لاگین کردن، در چند دستگاه به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید.

ipad

اگر شما جزو کاربران اپلیکیشن واتساپ و همچنین از طرفداران آیپد هستید،قطعا تحت‌تأثیر فقدان یک نسخه رسمی از واتساپ قرار گرفته‌اید.

در حال حاضر استفاده از واتساپ برای مک ممکن است، اما گزینه ی ایده‌آلی نیست. این برنامه نمی‌تواند روی خود مک استفاده شود و نیاز به اتصال بی‌سیم به گوشی شما دارد. همه پیام‌ها، ورودی و خروجی و … از طریق آیفون شما پخش می‌شوند.

این مشکلات در آیپد بحرانی تر است.هیچ برنامه رسمی از واتساپ برای آیپد وجود ندارد، شما مجبور به استفاده از نسخه‌ی وب اپلیکیشن واتساپ هستید که می‌تواند در مرورگر سافاری غیر قابل اعتمادباشد، شما مجبور به نصب یک برنامه‌ی ثالث هستید و یا اینکه اصلا از واتساپ استفاده نکنید.این یک ناامیدی بزرگ برای تعداد زیادی از کاربران است. برنامه واتساپ در آیفون می‌تواند تنها در یک دستگاه به‌طور هم‌زمان استفاده شود، بنابراین شما نمی‌توانید به‌طور همان زمان از آن در آیپد و مک خود استفاده کنید.

با توجه به گفته های یک منبع موثق،به نظر می‌رسد این انتظار به‌زودی به پایان می‌رسد. وب سایت WABetaInfo که دارای سابقه نسبتا طولانی از افشای اطلاعات از واتساپ است طی گزارشی اعلام کرده است که واتساپ در حال برنامه‌ریزی برای ورود به دنیای آیپد و مک است. این طرح بخشی از یک پروژه است که به شما اجازه می‌دهد با یک بار لاگین کردن، در چند دستگاه به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید. در حال حاضر، شما تنها می‌توانید از یک تلفن به حساب خود وارد شوید و نسخه‌ی وب واتساپ اطلاعات مربوطه را از طریق همان تلفن دریافت می‌کند. این امر استفاده از این سیستم را بسیار سخت و پر زحمت می‌کند.

گوشی
اگر این شایعات درست باشد، واتساپ به سرویسی تبدیل می‌شود که قابلیت استفاده در تمام سیستم‌عامل ها را دارا است و شما می‌توانید بدون خروج از یک دستگاه از آن در دستگاه‌های دیگر استفاده کنید.این قابلیت ها واتساپ را به یک سرویس پیام‌رسانی ساده تر و سنتی تر تبدیل می‌کند.

ظاهرا، شما می‌توانید از حساب اصلی خود در آیپد (زمانی‌که برنامه در دسترس باشد)بدون استفاده از دستگاه آیفون خود استفاده کنید و همچنین می‌توانید از واتساپ روی کامپیوترتان (بدون نیاز به ارتباط اینترنتی با گوشی شما)با استفاده از برنامه UWP استفاده کنید، همچنین شما قادر خواهید بود به‌صورت چند سکویی، در تمام سیستم‌عامل های اندروید، IOS ،ویندوز و دیگر سیستم‌عامل ها به‌صورت هم‌زمان وارد حساب کاربری خود شوید.این امر زمزمه هایی که از تلفیق واتساپ، پیام‌رسان فیسبوک و اینستاگرام به گوش می‌رسد را بیش‌از پیش قابل باور می‌کند.

همان‌طور که گفتیم، ما نمی‌توانیم این شایعات را تایید کنیم، چون منبع آن را خوبی نمی‌شناسیم،اما در حال حاضر شکی در آن نیست که اگر واتساپ بتواند قابلیت ورود به سیستم‌های مختلف به‌صورت هم‌زمان را به‌صورت ایمن اجرا کند، می‌تواند تغییرات جذابی را در سرویس خود اعمال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *