با بهترین نرم افزار های اینستاگرامی آشنا شوید

اینستاگرام قابلیت های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد با این وجود مواردی وجود دارد که موجب نارضایتی کاربران می شود، با این وجود توسعه دهندگان این نرم افزار با عرضه اپلیکیشن های متنوع سعی در برطرف کردن نیاز های کاربران دارند، در این بخش قصد داریم به بررسی بهترین نرم افزار های اینستاگرامی بپردازیم.

6 باور غلط در مورد اینستاگرام که بهتر است بدانید

کسینوس– نرم افزار اینستاگرام در حال حاضر یکی از بهترین ابزار ها برای اشتراک گذاری مطالب به شمار می رود، این نرم افزار قابلیت های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد با این وجود مواردی وجود دارد که موجب نارضایتی کاربران می شود، با این وجود توسعه دهندگان این نرم افزار با عرضه اپلیکیشن های متنوع سعی در برطرف کردن نیاز های کاربران دارند، در این بخش قصد داریم به بررسی بهترین نرم افزار های اینستاگرامی بپردازیم.

معرفی نرم افزار GRAMBIG؛ ذخیره تصاویر در اینستاگرام

یکی از بزرگترین محدودیت هایی که اینستاگرام در اختیار کاربران قرار می دهد این موضوع است که زمانی شما روی یک پروفایل کلیک می کنید، وارد بخش استوری های وی می شوید و نمی توانید تصویر حساب کاربری را مشاهده کنید، این نرم افزار به شما این قابلیت را می دهید تا پس از نصب آن نام کاربری وی را نوشته و در این نرم افزار می توانید تصویر حساب کاربری را به طور کامل مشاهده کنید.این ابزار می تواند برای شبکه های اجتماعی وب سایت های بسیار بزرگ که بهترین محصول خود را تبلیغ می کنند جالب توجه باشد.

معرفی نرم افزار GramBig؛ ذخیره تصاویر در اینستاگرام

نرم افزار STORY TEMPLATES BY KAPWING مناسب برای طرفداران بخش استوری

شما به طور پیش فرض نمی توانید با استفاده از چند تصویر یک ویدئو برای استوری ایجاد کنید یا امکان تصاویر کلاژ با متن را ندارید، با استفاده از این نرم افزار با رابط کاربری بسیاری ساده می توانید به این امور بپردازید.البته این موضوع را در نظر داشته باشید که این نرم افزار در نسخه دسکتاپ عرضه می شود.

این نرم افزار دارای سه مرحله است، در بخش اول شما یک الگو را انتخاب می کنید که قصد دارید بر اساس آن طرح خود را اجرا کنید. پس از آپلود تصویر می توانید به ویرایش آن بپردازید. در انتها نیز این موضوع را در نظر داشته باشید که می توانید به تصاویر متن نیز اضافه کنید.

نرم افزار Story Templates by Kapwing مناسب برای طرفداران بخش استوری

معرفی نرم افزار UNFOLD برای اینستاگرام

در این نرم افزار شما می توانید کالکشنی ایجاد کنید و صفحاتی را در آن قرار دهید. این نرم افزار بهترین ابزار برای استوری های چند صفحه ای به شمار می رود. البته توجه داشته باشید که این نرم افزار قابلیت ویرایش و برش ویدئو ها را ندارد ، با این وجود می توان از اضافه کردن کپشن به پست برای این محصول یاد کرد.

معرفی نرم افزار Unfold برای اینستاگرام

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *