قیمت گوشی موبایل آیفون ایکس آر در بازار جهانی و بازار ایران چقدر است؟

 قیمت گوشی موبایل آیفون ایکس آر در بازار ایران و جهان شروعی برای کاهش قیمت گوشی های آیفون محسوب می شود.

آیفون ایکس آر

کسینوس– قیمت گوشی موبایل آیفون ایکس آر در بازار ایران و جهان شروعی برای کاهش قیمت گوشی های آیفون محسوب می شود. این گوشی هوشمند که در مقایسه با سایر گوشی های هوشمند این برند در سال جاری ضعیف تر است در بازار ایران محبوبیت بیشتری در مقایسه با نسخه های دیگر دارد و قیمت مهم ترین عامل این موضوع به شمار می رود. در این بخش قصد داریم به بررسی قیمت گوشی موبایل آیفون ایکس آر در بازار جهانی و بازار ایران بپردازیم.

قیمت گوشی موبایل آیفون ایکس آر در بازار جهانی حدود ۸۵۰ یورو است، این قیمت در مقایسه با گوشی های آیفون ایکس اس مکس و ایکس اس منطقی تر است و کاربران بیشتری می توانند گوشی های این برند را خریداری کنند. در بازار جهانی نیز شاهد حضور این گوشی هوشمند در دو نسخه ۶۴ گیگابایت و ۱۲۸ گیگابایتی هستیم.

نسخه ۶۴ گیگابایتی این گوشی هوشمند قیمتی نزدیک به ۱۲ میلیون و پانصد هزار تومان دارد. البته نوع گارانتی این گوشی هوشمند در قیمت آن تاثیر زیادی دارد. نسخه ۱۲۸ گیگابایت این محصول نیز با قیمتی نزدیک به ۱۳ میلیون و دویست هزار تومان قیمت دارد. نسخه ۲۵۶ گیگابایتی این محصول نیز در بازار ما موجود نیست

این گوشی هوشمند تنها محصول کمپانی اپل با یک لنز دوربین اصلی است. اپل برای این محصول یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی را در نظر گرفته که کیفیت بسیار خوبی نیز دارد. در بخش دوربین سلفی نیز شاهد یک لنز ۷ مگاپیکسلی هستیم. موضوعی که علاوه بر قیمت باعث شهرت این گوشی هوشمند می شود رنگ های این محصول است. این گوشی هوشمند در رنگ های مشکی، قرمز، زرد، آبی، بژ روانه بازار فروش جهانی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *