عدم ورود شرکت آنر به دنیای گوشی های منعطف

به تازگی خبری جالب توجه در مورد شرکت آنر منتشر شده که نشان می دهد این شرکت قصد ندارد در مقطع کنونی وارد دنیای گوشی های منعطف و بازار آمریکا شود.

عدم ورود شرکت آنر به دنیای گوشی های منعطف

به تازگی خبری جالب توجه در مورد شرکت آنر منتشر شده که نشان می دهد این شرکت قصد ندارد در مقطع کنونی وارد دنیای گوشی های منعطف و بازار آمریکا شود.

فعالیت های شرکت آنر در زمینه گوشی های منعطف

در حالی برند آنر یک شرکت زیر از برند هواوی محسوب می شود ولی این شرکت چندین سال است که سیاست های مخصوص به خود را دنبال می کند و هر از گاهی هم گوشی هایی با طراحی مخصوص به خود به بازار عرضه می کند تا به طور کلی زیر پرچم شرکت هواوی نباشد.

اظهارات مدیرعامل شرکت آنر و پروژه های آینده آنها

مدیرعامل شرکت آنر یعنی آقای جورج ژائو در مورد تصمیمات شرکت هواوی و استراتژی های آنها قانع نشده و به همین دلیل وارد بازی گوشی های منعطف نشده است و معتقد بوده که زمان ورود به این عرصه دقیقا از سال آینده است.

ایشان در مصاحبه ای در مراسم MWC  اظهار داشت که از طراحی شرکت هواوی در زمینه گوشی منعطف Mate X خوشش آمده است ولی این موضوع دلیل نمی شود که گوشی منعطف آینده شرکت آنر هم شبیه به این گوشی باشد.

دلیل اصلی شرکت آنر برای عدم ورود به بازار گوشی های منعطف تا سال ۲۰۲۰ این است که آنها اعتقاد دارند ساخت این گوشی در حاضر هزینه بر بوده و هیچ توجیه اقتصادی ندارد.

مشتریان خاص گوشی های آنر

مدیرعامل شرکت آنر قصد دارد تا بهترین روش را برای ورود به دنیای گوشی های منعطف پیدا کند تا بتواند مشتریان خود را راحت تر به سوی خود جلب کند و این موضوع زمان بر خواهد بود.

در حال حاضر گرانقیمت ترین گوشی این شرکت در بازار آمریکا حدودا ۴۹۹ دلار بوده و هیچ راهی وجود ندارد تا کاربر این شرکت برای خرید گوشی منعطف بالای ۲۰۰۰ دلار هزینه کند!فعالیت های شرکت آنر در زمینه گوشی های منعطف

فعالیت های شرکت آنر در بازار آمریکا

در مورد بازار آمریکا هم باید بگوییم که فعلا خبرهای خوبی در این زمینه برای شرکت آنر وجود ندارد و آنها تمایلی به همکاری با سرویس های آمریکایی ندارند و ترجیح می دهند تا در بازارهای اروپا ، خاورمیانه و آمریکای جنوبی فعالیت خود را ادامه دهند.

هنوز زمان رونمایی از گوشی Honor View 20 یا Honor 8X خبری نیست . فعلا فعالیت های شرکت آنر به کشورهای خاص محدود می شود ولی شکی نیست که در آینده نزدیک شاهد فعالیت های بیشتری از سوی این شرکت در بازار جهانی خواهیم بود.

تصمیمات این شرکت در زمینه گوشی های ۵G

در آخر اینکه شرکت آنر قطعا تصمیمات جذابی در زمینه گوشی های ۵G در ذهن دارد و احتمالا به زودی شاهد رونمایی چنین گوشی خواهیم بود. این ها تمام حرف هایی بود که مدیرعامل شرکت آنر با کاربران در میان گذاشت. قطعا در آینده نزدیک شاهد زمان عرضه ، قیمت ، مشخصات داخلی گوشی جدید شرکت آنر خواهیم بود.

نظر شما در مورد سیاست های شرکت آنر در زمینه گوشی های منعطف چیست؟ آیا این سیاست گذاری منطقی است؟ آیا به نظر شما باید منتظر یک عملکرد بی نظیر از سوی کمپانی آنر باشیم؟

منتظر نظرات شما دوستان در مورد سیاست های اخیر کمپانی آنر در بخش کامنت ها هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *