برترین دوربین فیلمبرداری موبایل؛ شیائومی Mi9 تاریخ ساز شد

کمپانی شیائومی توانست لقب برترین دوربین فیلمبرداری موبایل را به پرچمدار خود اختصاص دهد. امروز آزمایش های مختلفی روی این گوشی هوشمند انجام و نتایج آن از دیدگاه وب سایت DxOMark منتشر شد که در بخش فیلمبرداری این گوشی هوشمند توانست شرایط خیره کننده ای را به دست آورد.

برترین دوربین فیلمبرداری موبایل؛ شیائومی Mi9 تاریخ ساز شد

کسینوس– کمپانی شیائومی توانست لقب برترین دوربین فیلمبرداری موبایل را به پرچمدار خود اختصاص دهد. امروز آزمایش های مختلفی روی این گوشی هوشمند انجام و نتایج آن از دیدگاه وب سایت DxOMark منتشر شد که در بخش فیلمبرداری این گوشی هوشمند توانست شرایط خیره کننده ای را به دست آورد.

پرچمدار شیائومی با چه لنزهایی روانه بازار فروش می شود؟

برترین دوربین فیلمبرداری موبایل دارای سه لنز اصلی است. این گوشی هوشمند اولین محصول شیائومی با سه لنز دوربین اصلی به شمار می رود. شیائومی برای این گوشی هوشمند از لنز ۴۸ مگاپیکسلی IMX586 سونی استفاده کرده است. لنز دوم نیز یک لنز ۱۶ مگاپیکسلی تله فوتو محسوب می شود. این لنز نیز S5K3M5  ساخت کمپانی سامسونگاست. لنز سوم این گوشی هوشمند برای عکسبرداری فوق عریض است و شیائومی برای پرچمدار خود از لنز ۱۶ مگاپیکسلی IMX481 سونی استفاده کرده است. حال به نظر می رسد ترکیب لنزهای سونی و سامسونگ شرایط ایده آلی را برای این برند چینی رقم زده است.برترین دوربین فیلمبرداری موبایل در DxOMark چه امتیازهایی را کسب کرده است؟

برترین دوربین فیلمبرداری موبایل در DXOMARK چه امتیازهایی را کسب کرده است؟

برترین دوربین فیلمبرداری موبایل توانسته است در بخش دوربین کلی امتیاز ۱۰۷ را کسب کند و پایین تر از پرچمداران هواوی، رتبه سوم برترین دوربین عکاسی را به دست آورد. در بخش دیگر اما شیائومی قدرتنمایی جالب توجهی داشته است؛ در بخش دوربین فیلمبرداری این گوشی هوشمند توانست امتیاز ۹۹ را کسب کرده و از تمام گوشی های هوشمند تاریخ امتیاز بالاتری را به دست آورد. این امتیازها به خوبی پیشرفت شیائومی را نشان می دهد. این برند چینی تا مدتی پیش در بخش پردازنده، گوشی های هوشمند خوبی را با همکاری کوالکام روانه بازار فروش می کرد اما در بخش دوربین ضعف های بسیاری داشت. حال به نظر می رسد شیائومی قصد دارد به سرعت خود را به برترین برندهای سازنده گوشی های هوشمند نزدیک کند.

نقطه قوت این گوشی هوشمند در بخش عکاسی را باید تصویربرداری با فلاش ال ای دی در نظر گرفت؛ جایی که این گوشی هوشمند توانست امتیاز خیره کننده ۹۶ را کسب کند. در بخش دوربین فیلمبرداری نیز بخش فوکوس خودکار توانست بالاترین امتیاز را به دست آورده و امتیاز ۹۴ را کسب کند. در مجموع گوشی Mi9 توانست لقب برترین دوربین فیلمبرداری موبایل را به خود اختصاص دهد. این گوشی هوشمند را می توان یکی از ارزان ترین گوشی های پرچمدار در میان پرچمداران برندهای مشهور در نظر گرفت.

نظر شما در مورد این گوشی هوشمند چیست؟ آیا می توان این گوشی هوشمند را دارنده برترین دوربین فیلمبرداری موبایل تا پایان سال ۲۰۱۹ معرفی کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *