معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ که تجربه کار با اینترنت را متحول میکنند

معرفی گوشی های 5G سال 2019 که تجربه کار با اینترنت را متحول میکنند

پیش از معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹، لازم است یادآور شویم که بیشتر از همه در سال ۲۰۱۸ شاهد برجسته شدن موضوعاتی مانند حاشیه ناچ بالای صفحه، گوشی های ادج، طراحی های بی نظیر و استفاده از دوربین های دوگانه و سه گانه برای کیفیت بیشتر عکاسی بودیم.

انتظار می رود که در سال ۲۰۱۹، حفره صفحه نمایش، تکنولوژی ۵G و تعداد لنزهای بیشتر ترندهای روز دنیا برای بهترین گوشی سال ۲۰۱۹ باشند. یکی از مواردی که در سال ۲۰۱۹ منتظر آن هستیم اینترنت ۵G است که قطعا این موضوع می تواند برای تمام کاربران جذاب باشد. شرکت بسیاری هم اکنون تلاش می کنند تا بستر ۵G را زودتر از موعد به بازار عرضه کنند و در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ پیشگام شوند. اینترنت نسل پنجم در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ نقش مهمی دارد و در مقاله زیر به معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ می پردازیم.

معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ : سامسونگ S10

آنچه در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ باید دقت کرد حضور پرچمداران قوی برندهایی مانند سامسونگ است که می توانند در این عرصه بی رقیب باشند. گوشی پرچمدار S10 سامسونگ و گوشی های تاشوی این برند می توانند عنوان بهترین گوشی سال ۲۰۱۹ را از منظر معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ از آن خود کنند. گوشی تاشوی سامسونگ نیز احتمالا هیجان انگیزترین گوشی در جایگاه معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ لقب خواهد گرفت. تصاویری از پتنت این گوشی منتشر شده اما هنوز نمی دانیم که این گوشی چه شکلی است و آیا می توان عنوان بهترین گوشی در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ در رده محصولات پرچمدار را از آن خود کند یا خیر. براساس گزارش ها و مدارک ارائه شده از شرکت سامسونگ، این شرکت کره‌ ای طی توافقی که با کوالکام امضا کرده است به طور رسمی به سوی تکنولوژی ۵G قدم برداشته است. استفاده از این تکنولوژی در تلفن همراه هوشمند سامسونگ گلکسی S10، خبر از رقیبی سرسخت برای شرکت اپل در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ می‌ دهد. با این اوصاف در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ این نکته را درنظر بگیرید که این گوشی پرچمدار است و می تواند انتخاب بهینه ای برای کاربران باشد.معرفی گوشی های 5G سال 2019 : سامسونگ S10

معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ : وان پلاس ۷

یکی از گوشی هایی که در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ باید نام آن را آورد گوشی وان پلاس ۷ است.  اخیرا مدیرعامل شرکت وان پلاس پیت لاو، در کنگره جهانی تلفن همراه شانگهای بیان کرد که این شرکت در حال همکاری با چند شرکت حامل اینترنت آمریکایی است و سال آینده گوشی هوشمند ۵G خود را که به اینترنت نسل پنجم مجهز است، روانه بازار خواهد کرد و باید این مدل را در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ لحاظ کرد. با توجه به این که این شرکت به لحاظ سخت افزاری عملکرد خوبی نشان داده و گوشی وان پلاس ۶ در سال جاری توانسته است به خوبی نظر مردم را به خود جلب کند، انتظار یک گوشی هوشمند با عملکرد بسیار خوب در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ از این شرکت داریم. از زمانی که شرکت وان پلاس صحبت هایی در زمینه اولین گوشی ۵G در اوایل سال ۲۰۱۹ داشته است، می توانیم انتظار داشته باشیم که این شرکت اولین گوشی ۵G خود را در مراسم MWC در بارسلونا رونمایی کند. تاریخ برگزاری این مراسم بین تاریخ ۲۵ فوریه تا ۲۸ فوریه است.

معرفی گوشی های 5G سال 2019 : وان پلاس 7

معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ : SONY XZ4

پرچمدار قبلی سونی یعنی XZ3 بدون اینترنت نسل پنجم معرفی شد، اما انتظار می رود که سونی این مسئله را با معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ برطرف کند و پرچمدار بعدی خود یعنی Sony XZ4 را با اینترنت نسل پنجم روانه بازار کند. به نظر می ‌رسد شرکت سونی در تلاش است از تلفن همراه هوشمند جدید خود، قبل از پایان فوریه ۲۰۱۹ رونمایی کند و آن را با باتری قدرتمندی ارائه کند که در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ یک مزیت محسوب می شود و کاربرانی که مقاله های مرتبط با معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ را می خوانند حتما به مسئله باتری توجه ویژه ای نشان می دهند. سونی وعده داده که این گوشی می تواند به مدت یک هفته باتری نگهدارد و این یعنی یک امتیاز ویژه در معرفی گوشی های ۵G سال ۲۰۱۹ که سونی می تواند به ان دست یابد و همچنین عرضه زودتر این گوشی نسبت به سامسونگ نیز می تواند مزیتی دیگر برای سونی محسوب شود.معرفی گوشی های 5G سال 2019 : Sony XZ4

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *